Neden Başakşehir?

Başakşehir İstanbul’un 39 semtlerinden biridir. 380.000 nüfusu ile, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan ve 104 km2 geniş bir alanı kaplamaktadır.

Devamını Oku

İhracat Parmaklarının Ucunda (Yurtdışı Pazarlama Eğitimi)

İhracat Parmaklarının Ucunda (Yurtdışı Pazarlama Eğitimi)

Etkinlik Konusu: Eğitim içinde katılımcılara ihracat pazarlamanın nasıl yapılacağı, şirketlere yeni pazar ve müşterilerin nasıl bulunacağı, uluslararası alanda kullanılan b2b portalların neler olduğunu ve nasıl kullanılacağı ve devlet desteklerinin neler olduğunu ve...
İş Planı Oluşturma

İş Planı Oluşturma

Şirketinizin planı ne olacak? Bunları nasıl gerçekleştireceksiniz? Şirket, ürün, personel, pazarlama, finansal planlarımızı nasıl hazırlamalıyız? Eğitim sonunda katılım sertifikası verilecektir. Katılım ücretsizdir. Otopark mevcuttur. Adınız * Soyadınız * Yaşınız...

Başakşehir Living Lab Haber Akışı

Yaşam Laboratuvarı nedir?

Living Lab çalışma alanında herhangi bir gelişme test ve gerçek bir hayat ortamında gerçek kullanıcılarla test edilebildiği bir ortamdır.

Başakşehir İnovasyon ve Teknoloji Merkezi

Bu ortamlar şehirler, üniversiteler, kamu parklar, tarım arazileri vb gelişiminde ürüne bağlı seçilir gerekli ortam olabilir.

Oturma-Lab ortamlarda ürünlerin geliştirilmesi için kullanılan çeşitli teknikler ve yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemler yüksek seviyede araştırma sonuçlarını elde etmek için kullanılır, söz konusu teknikler veri toplamak amacıyla kullanılan özel prosedürler bulunmaktadır.