Bölgesel Living Lab Zirvesi

Bölgesel Living Lab Zirvesi 13 Eki 2018

İstanbul Büyükşehir Belediyesi liderliğinde ve Başakşehir İnovasyon ve Teknoloji Merkezi’nin (Başakşehir Living Lab) desteği ile 25-26 Ekim 2018 tarihlerinde “Bölgesel Living Lab Zirvesi” düzenlenecektir. Zirvenin  amacı Orta Doğu, Kuzey Afrika, Yakın Asya ve Balkanlar’daki ekonomik faaliyetleri güçlendirecek inovasyon ekosistemlerinin gelişmesini sağlamaktır.

İstanbul, güçlü inovasyon ve girişimcilik ekosistemi ile inovatif çözümleri hayata geçirme tecrübesi olan bir dünya kenti olmasının yanı sıra Avrupa ülkeleri ile söz konusu bölge arasında köprü vazifesi görebilecek pozisyona ve yeteneklere sahiptir. Bu ekosistemin parçası olarak sizlerin ve kurumlarınızın da bölgenin ekonomik ve sosyal kalkınmasına değer katacaklarını düşünüyor ve bu ekosistemin gelişmesi için fikir ve amaç birliği yapmaya davet ediyoruz.

Bölgesel Living Lab Zirvesi’nin tüm paydaşların ortak çıkarlarına fayda sağlayacak çok önemli bir etkinlik olduğuna  ve değerli görüşlerinizi paylaşarak büyük fayda sağlayacağınıza inanarak katılımınızı bekliyoruz.