Mobil Oyunlar

Kelime Kapışması Online

Karakterleri ve grafikleriyle çok sevilen Alfabetik Karagöz Oyunu geliştiricilerinden bol eğlenceli ve rekabetli bir kelime oyunu daha WORD CHALLENGE ONLİNE. Sizde bu eğlenceye katılmak, arkadaşlarınızla ve binlerce online oyuncuyla İngilizce ve Türkçe kelime oyunu keyfi yaşamak için hemen ücretsiz oyunumuzu indirin. Oyunumuz rastgele düşen harfleri kullanarak kelime üretmeye çalışılan bir zeka oyunudur. Toplamda 50 bine yakın Türkçe, 50 bine yakın da İngilizce kelime veritabanı ile kullanıcılara geniş bir kelime seçeneği sunuyoruz. Oyunu oynarken aynı zamanda arkadaşlarınızla rekabet edin. Hedef puana ilk ulaşan kupayı ve puanları kapar, dikkatli olun ne kadar uzun kelimeler oluşturursanız o kadar fazla puan alırsınız.


8bit Türkiye Futbol Ligi Oyunu

Dünyanın en çekişmeli ligi Türkiye Ligi şimdi telefonlarda. Bu turnuva gerçeğinden bile daha heyecanlı! 18 takımdan birini seç ve kendi futbol tarihini yazmaya başla! Süper çekişmeli ve bağımlılık yapan bu futbol oyununu oynarken takımınızın heyecanına sizde ortak olacaksınız. Favori süper lig takımınızı seçin ve takımınızın heyecanına tribünden değil sahadan ortak olun. Gerçek futbolda olduğu gibi oyuncuları geçtikçe çalım atmak daha da zorlaşacak ama sizi yıldıramayacak.

Haydi takımını destekle onu şampiyon yap!


Stick Archers – Okçuluk Oyunu

Eflatun Yazılım tarafından geliştirilen Stick Archers Google Play Store ve Apple Appstore uygulama marketlerinde geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Kendini Karagöz-Hacivat temalı Alfabetik Karagöz kelime oyunu ve Word Challenge Online kelime oyunları ile tanıtan Eflatun Yazılım ve Oyun Stüdyosu bu oyun ile iyi bir çıkış yakalamıştı. Şimdi ise küçük ve kompleks olmayan, oldukça zevkli Stick Archers okçuluk oyununu beğeninize sunuyor.