BASE – BAŞAKŞEHİR ESPOR MERKEZİ (SSS)

Base Espor Merkezi’ne kayıt olmak için yaş sınırınız var mı? Kaç yaşından itibaren başvuru yapabiliyoruz?

15-22 yaş arasındaki herkes Base Espor merkezinde eğitim alabilir, fakat eğitim alacak kişinin üniversite sınavlarına o yıl içinde girmiyor olması gerekiyor. 22-28 yaş arasındaki kişiler de sadece menajerlik ve koçluk altında ders alabilir

Hangi oyunlarda takım kurmayı düşünüyorsunuz?

Base Espor Merkezimizde MOBA ve FPS oyunlarında ağırlıklı olmak üzere takımlar kurulacak. League of Legends, Valorant, CS:GO ve PUBG gibi takımları örnek olarak gösterebiliriz.

Base E-spor Merkezi faaliyete geçti mi? Geçmediyse ne zaman geçmesi planlanıyor? 

Base Espor Merkezi Pandemi sonrasında faaliyete geçecek. Pandemi biter bitmez hayat normalleştiği zaman kapılarını açıyor olacağız.

Seçmeler ile ilgili bilgi verebilir misiniz?

Base Espor Merkezi takımlarına oyuncu seçimleri, kursa başvuru yapan oyuncuların kurs içerisinde gösterdikleri performansa ve yeteneklerine bağlı olarak koçlar tarafından seçilmesiyle belirlenecek.

Başka bir il ve ilçeden katılım sağlayabiliyor muyuz?

Base, Espor Merkezi olduğu için katılımcıların merkezimize katılım göstermeleri gerekmektedir.  Derslere katılım gösterildiği sürece hangi şehirden veya ilçeden geldiğiniz bizim için önemli değildir. Base olarak online eğitim vermemekteyiz.

Base E-spor Merkezi ön kayıt sonuçları ne zaman açıklanacak?

Base Espor Merkezimiz Pandemi sürecinin netleşmesiyle beraber eğitimlerimiz başlayacak. Pandemi de normalleşme süreciyle beraber kayıt yapanlara geri dönüşler sağlanıyor olacak.

Base E-spor Merkezine kayıt olmak için oyunlarda başarılı olmasak bile kayıt olup kendimizi orda geliştirebiliyor muyuz?

Base Espor Merkezi, alanında başarılı koçlar tarafından oyuncuların eksik yönlerini geliştirmek, değer duygularını güçlendirmek ve e-spor bilincinde başarılı oyuncular yetiştirmek amacıyla kurulmuştur. Base Espor Merkezi yeteneklerinizi ortaya çıkartmanızı sağlıyoruz.

Okul ve üniversitelerin başka bölümlerinde öğrenciysem veya başka bir meslekte çalışıyorsam, yine de ön kayıt yaptırabiliyor muyuz?

Base Espor Merkezimiz, e-spor alanında FPS ve MOBA olmak üzere 2 ana dalda sınıflarımız bulunmakta. Sınıflara bağlı olarak eğitim alınıyor. Oyuncuların yönlenmek istediği oyunlarda gerekli profesyonel yönlendirme sağlanmaktadır. Sizin gibi bu alanda başarılı olmak isteyen heyecanı yüksek olan her oyuncuya kapılarımız açıktır.