Bölgesel Living Lab Zirvesi 2022

Bölgesel Living Lab Zirvesi 2022 3 Kas 2022

Bölgesel Living Lab Zirvesi 2022 Programı   Bölgesel Living Lab Zirvesi 2022 Kayıt Formu

 

Başakşehir Belediyesi ve Başakşehir Living Lab 23 Kasım 2022 tarihinde 5’si  yapılacak Bölgesel Living Lab Zirvesi’ne ev sahipliği yapıyoruz. Bu etkinlik ile Avrupa Birliği, Türkiye’deki kamu kurumları, özel sektör, eğitim kurumları, finans kuruluşları ve girişimcilik ekosistemi arasındaki  iş birliğini güçlendirmek suretiyle Living Lab’ler için yeni modeller ortaya koymayı amaçlıyoruz.

60’tan fazla inovasyon ve girişimcilik merkeziyle bu etkinliği gerçekleştirmek için ideal bir ekosisteme sahip olduğuna inandığımız İstanbul, Balkan ülkeleri, MENA Bölgesi ve Avrupa arasında bir köprü vazifesi görerek bölgesel bir girişimcilik merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Yenilikçi kalkınma modeli ile ilgili tecrübemiz göstermiştir ki; başarılı girişimcilik ve bölgesel kalkınmanın oluşabilmesi, özel ve akademik kurumların katılımı, ulusal ve yerel otoritelerin karar alma yeteneği ile inovasyonu ve gelişmeyi desteklemek konusundaki politikalarına bağlılıkları sayesinde mümkündür.

5.Bölgesel Living Lab Zirvesi belediye başkanlarının, akademisyenlerin, AB temsilcilerinin, ENoLL yöneticilerinin, finans kurumları yöneticilerinin, girişimcilik ekosistemi paydaşlarının ve Living Lab uzmanlarının katılımıyla gerçekleştirilecektir.

Bu anlayışla düzenleyeceğimiz Bölgesel Living Lab Zirvesi’nde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Bölgesel Living Lab Zirvesi 2022 Programı

Bölgesel Living Lab Zirvesi 2022 Kayıt Formu

RLLLS-2022---Web-User-Design-TRversiyon333