4-Etkili İletişim ve Geri Bildirim

4-Etkili İletişim ve Geri Bildirim 28 Mar 2023

Başakşehir Living Lab ve Yönderle Akademi iş birliğinde Lise Öğrencileri İçin Yetkinlik Kampı programı başlıyor.

21.yy dünyasının kariyer planlama eşiğinde olan lise öğrencilerinin sosyal becerilerini ve yetkinliklerini geliştirmiş olması bir avantaj değil zorunluluktur. Başakşehir Living Lab ve Yönderle Akademi iş birliğinde oluşturduğumuz Yetkinlik Kampı programıyla lise öğrencilerinin yetkinliklerini ve sosyal becerilerini geliştirip öğrendikleri bilgileri yeni nesil öğrenme modelleri eşliğinde hayatlarında uygulayabilecekleri bir seviyeye çıkarmayı bu program ile amaçlamaktayız.

Yoğun akademik müfredatın ve sınav stresinin öğrencilere getirdiği bilişsel yükü hafifletmeyi, sınava hazırlık süreçlerinde iletişim, öz disiplin, zaman yönetimi, öğrenmeyi öğrenme ve hedef belirleme becerilerini geliştirmiş ve pek çok yönden kendilerine yarayacak yetkinlikleri hayatlarında uygulamaya başlamış lise öğrencileri yetiştirmeyi amaçlamaktayız.
Yetkinlik Kampı programı kapsamında verilecek bütün eğitimler deneyimsel öğrenme ve oyunlaştırma tabanlı hazırlanmıştır. Eğitimler uygulamalı bir biçimde interaktif bir formatta profesyonel eğitmenler tarafından verilecektir. Çevrimiçi gerçekleştirilecek eğitime katılanlara katılım sertifikası verilecektir.

Etkinlik Takvimi

 1. İletişim ve Motivasyon 25 Mart
 2. Hedef Belirleme, Planlama ve Yönetme Becerileri 26 Mart
 3. Zaman ve Dikkat Yönetimi Becerileri 1 Nisan
 4. Etkili İletişim ve Geri Bildirim Teknikleri 2 Nisan 
 5. Öz Farkındalık ve Öz Liderlik Becerileri 4 Nisan
 6. Duygusal Dayanıklılık ve Stres Yönetimi 8 Nisan
 7. Süper Öğrenen Olma Yolculuğu 9 Nisan
 8. Takım Dinamikleri ve Takım İçi Liderlik 15 Nisan
 9. Kariyer Tasarımı ve Kariyer Planlama 16 Nisan

4-) Hayatın her alanında iletişim becerilerine ihtiyaç duyarız. Bir kas gibi iletişim becerileri de geliştirilebilir ve güçlendirilebilir. Katılımcılar bu eğitim ile iletişimi etkin bir şekilde  tanımlayabilecek ve geri bildirim teknikleri konusunda bilgi sahibi olacaktır. Eğitim sonunda katılımcılar günlük hayatta kullanabilecekleri pratikler elde eder. Duygu ve düşünceleri de doğru dille ifade edebilecekleri yöntemleri bu eğitim ile deneyimleyecektir.

Etkinlik Tarihi: 02 Nisan 2023 Pazar

Etkinlik Saati : 21.00-00.00

Etkinlik Yeri : Çevrimiçi  (Kontenjan Sınırlıdır)

Katılımcı Niteliği : 

 • Yetkinlik Kampı programı kendini geliştirmeye istekli, yetkinliklerini ve sosyal becerilerini geliştirmek isteyen bütün lise öğrencilerinin başvurusuna açıktır.

Eğitimlere Başvururken Unutmamanız Gerekenler:

 • Başakşehirli : Mutlu Şehirli” uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek eğitim/etkinliklere sadece uygulamadan başvuru yapabilirsiniz.
 • Eğitim ve etkinlikler tamamen ücretsizdir.
 • Eğitimi tamamlayan kişilere katılım belgesi verilecektir. ( Eğitim ve etkinliklere %80 katılım göstermediğiniz durumlarda katılım belgesine hak kazanamayacaksınız.)
 • Katılım belgelerinizi sertifika.basaksehir-livinglab.com adresinden indirebilirsiniz.
 • Lütfen katılım sağlayamayacağınız eğitim/etkinliklere başvuru yapmayınız!
 • Bilgi için info@basaksehir-livinglab.com eposta atabilirsiniz.

Başvuru 

Başakşehirli : Mutlu Şehirli” uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek eğitim/etkinliklere başvuru yapabilirsiniz.

( Başakşehirli Mobil Uygulamasından Başvuru Nasıl Yapılır? )

 ios