Başakşehir Living Lab Kuluçka Merkezi Kick-Off Töreni

Başakşehir Living Lab Kuluçka Merkezi Kick-Off Töreni 24 May 2023

TÜRKİYENİN İLK LIVING LAB’I KAPILARINI GİRİŞİMCİLİK EKOSİSTEMİNE AÇIYOR

Başakşehir Belediyesi bünyesinde 10 yıl önce hayata geçirdiğimiz, Türkiye’nin ilk living lab kuluçka merkezi olan Başakşehir Living Lab Kuluçka Merkezi, girişimcilik ekosisteminin en önemli inovasyon ve teknoloji merkezlerinden biridir.

Türkiye’nin bugün ihtiyacı olan ve gelecekte ihtiyacı olacak teknolojilerin, başta belediye olmak üzere, tüm sektörlere aktarılması için çalışmaktayız. Globalleşme odağındaki yeni dönemde, gerçekleşecek programları ve kuluçka merkezimizin hedeflerini açıklayacağımız etkinliğimiz program detayları;

Başakşehir Belediye Başkanı Sn. Yasin Kartoğlu ve BLL yöneticilerinin sunumları sonrasında, çok değerli panelistlerimiz;  1773 İTÜ Teknopark Genel Müdürü  Doç. Dr. Deniz TunçalpKastamonu Entegre Global İş Planlama ve İnovasyon Direktörü Dr. Hüseyin Güler ve  T.C. Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Finansal Teknolojiler Yöneticisi Gencay Karaman  dinlenilecektir. Kuluçka merkezi başarılı startup’larının kısa başarı hikayeleri sunumu sonrasında da, networking alınana geçilecektir.

Etkinlik 01.06.2023 Perşembe günü 09:30 – 10:30 arasında girişimciler ile tanışma ve kuluçka merkezi tanıtım çalışmaları ile başlayacak olup, açılış konuşması 10:30’da yapılacaktır. 12:00’da networking alanına geçilecektir.

Adres: Başak Mahallesi, 5.Etap, 2.Kısım, Abdülhamithan Caddesi, No:5 Başakşehir / İSTANBUL – Harita
LCV için Tıklayınız

Kick-Off-Program