BAŞAKŞEHİR LIVING LAB
Düzgün görüntülenmiyor mu? Tarayıcınızda açın.

BAŞAKŞEHİR LIVING LAB E-BÜLTEN

Başakşehir Living Lab İnovasyon Yarışması 2017
 
Bu yıl dördüncüsü düzenlenen İnovasyon Yarışması başvuruları başladı,. Devamı..
Başvuru Yapmak için Tıklayınız
OpenLivingLab Days 2017 Etkinliğindeydik
 
İnovasyon Stratejisinin ortak yaratılması ve uygulanması ile akıllı uzmanlık ve kullanıcı odaklı yenilikçi yaklaşımların teşvik edilmesinde kilit aktörlerden biri olan ENOLL üyesi Krakow Teknoloji Parkı tarafından 29 Ağustos-1 Eylül tarihlerinde Krakow’ da düzenlenen etkinlikte biz de yerimizi aldık Devamı..

 BAŞAKŞEHİR LIVING LAB GİRİŞİMCİ HABERLERİ 

Başakşehir Living Lab de Yeni Bir Proje "İnsansız Araç"

İnsansız Araç projesi ile aramıza katılın Sayın Ali Rıza Türkçüer ve ekibine başarılar diliyoruz.
BAŞAKŞEHİR LIVING LAB'E BAŞVUR !

BAŞAKŞEHİR LIVING LAB AĞUSTOS ETKİNLİKLERİ

Girişimcilik Eğitimleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor...

Başakşehir Living Lab’ da Türkiye’de Girişimcilik, İnovasyon, Ar-Ge ve Start-Up Aşamaları eğitimi yapıldı. Türkiye’de girişimcilik tüm dünyada olduğu gibi oldukça hızlı gelişti. Sistemsel sıkıntılar oluşsa da bu tecrübeyi çabuk kazandık. Hem girişimciler hem yatırım fonları hem devlet destekleri hızla gelişti.Devamı..
03 – 04 Ağustos 2017 tarihlerinde gerçekleşen eğitimde katılımcılar 3D ortamda sanal modeller üreterek tasarım yapmayı öğrendiler. Farklı yaş grupları ve meslek dallarından katılımla gerçekleşen eğitimde Google SketchUp programı kullanıldı.Devamı..
Habitat Derneği Finansal Bilinç Programı Eğitim Koordinatörü Uğurcan Top tarafından verilen “Girişimciler için Finansal Okuryazarlık” eğitimi Başakşehir Living Lab’in ev sahipliğinde Başakşehir’de gerçekleşti. Girişimcilik Nedir?, Bütçe Yönetme Tüyoları, Riskler, Fizibilite ve Finansman, Finansal Tablolar’a, ilişkin konular pek çok farklı örnekle aktarıldı.Devamı..
Başakşehir Living Lab’da “Farklı Fikir Nasıl Üretilir” eğitimi verildi. Eğitimci Murat Özanlar tarafından verilen eğitim serisinde bir fikri 360 derece değerlendirmemiz gerektiğini belirten eğitmenimiz “‘Fikir aslında herkesin her an ürettiği bir şey. Metropol yaşamı arasında ürettiğimiz ama farkında olmadığımız yüzlerce fikrimiz var. Bunlar bilinçaltına atılıyor ve tozlu raflarda yerini alıyor.Devamı..
TÜM ETKİNLİKLERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ
TÜM VİDEOLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Facebook
Twitter