BAŞAKŞEHİR LIVING LAB
Düzgün görüntülenmiyor mu? Tarayıcınızda açın.

BAŞAKŞEHİR LIVING LAB E-BÜLTEN

Başakşehir Living Lab İnovasyon Yarışması’nda Ödüller Sahiplerini Buldu
 
Başakşehir Belediyesi önderliğinde ve sponsorlarımız Uyumsoft, Betik ve Infotelica ile destekçilerimiz StartersHub ve Mentor Effect katkılarıyla gerçekleştirilen Başakşehir Living Lab İnovasyon Yarışması ödül töreni ve sergisine, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Başakşehir İlçe Kaymakamı Kazım Tekin, İOSB Başkanı Şaban Gülbahar ve İSBAK Genel Müdürü Muhammed Alyürük çok sayıda proje sahibi, eğitimciler ve öğrenciler katıldı. Devamı..

 BAŞAKŞEHİR LIVING LAB GİRİŞİMCİ HABERLERİ 

Girişimcimiz Fatih Coşun yeni uygulamaları ile ilgili şu açıklamalarda bulundu. "Codevist Bilişim teknolojileri olarak finansal teknolojiler üzerine çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalarımızın arasında ön ödemeli kartlar, mobil cüzdanlar, sanal poslar, kredi skorlamaları gibi günlük hayatın içinde olan teknolojiler var. Son bir yıllık dönemde ise yeni bir teknoloji üzerinde çok sıkı çalışıyoruz: BlockChain (Blok Zinciri). Devamı..
Başakşehir Belediyesi, girişimcimiz "Bizero" ile elektrikli son kilometre bisikleti inovasyonun da ilçe içinde pilot çalışmalara başlaması için prensipte anlaştı.
BAŞAKŞEHİR LIVING LAB'E BAŞVUR !

BAŞAKŞEHİR LIVING LAB ARALIK ETKİNLİKLERİ

Yeni Nesil Pazarlama Stratejileri Eğitimi ile Girişimci Eğitimleri Serisi Tamamlandı

Başakşehir Living Lab’de girişimcilere destek vermek amacıyla başlatılan ve girişimcilik konusunda deneyimli Murat Özanlar tarafından verilen “Girişimciliğin Yol Haritası” eğitim programında bu hafta “Yeni Nesil Pazarlama Stratejileri” konusu işlendi. Çok sayıda girişimcinin katılımıyla başlayan eğitim yoğun ilgi gördü. Devamı..
Başakşehir Living Lab Işıklı Kartpostallarla Aydınlandı
 
Başakşehir Living Lab Merkezi’nde, Tasarımcı Pınar Öztürk önderliğinde gerçekleşen kartpostalını ışıklandır etkinliği 15 yaş üzeri, tasarıma ilgi duyan katılımcılardan oluştu. Bakır tel, pil, renkli kartonlar ve led ışıkları kullanarak yapılan uygulamada öncelikle kartpostal desenleri tasarlandı. Devamı..
‘Başakşehir Living Lab’te İstanbul Design Factory tarafıdan 19 Aralık 2017 tarihlerinde ‘2018 Takvimini Tasarla’ etkinliği gerçekleştirildi. Etkinlik kapsamında katılımcılara Adobe Illustrator vektörel tasarım programının temel kullanım prensipleri ile ilgili bir eğitim verildi. Katılımcıların bu temel prensipleri deneyimlemesi ve pratik yapması ardından takvim tasarımına geçildi. Devamı..
Gamelab Istanbul tarafından verilen eğitimde, katılımcılara bir mobil oyunun başlangıçtan yayına kadar tüm aşamaları öğretiliyor. Eğitimin sonunda katılımcıların kendi oyunlarını yazabileceği bu verimli eğitim yeniden Başakşehir Living Lab' de.Devamı..

KATILDIĞIMIZ FUAR & ETKİNLİKLER

 • 6-9 Aralık Tim Girişimcilik İnovasyon Haftası 
 • 5-6 Aralık İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi IEEE Bilteg'17 
 • 5-6 Aralık İstanbul Üniversitesi Reklam ve Pazarlama Zirvesi 
 • 9 Aralık Marmara Üniversitesi & Yeditepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi WIE 

BAŞAKŞEHİR LIVING LAB OCAK ETKİNLİKLERİ

 
 • Türkiye’de girişimcilik eko sisteminin geldiği yer nedir?
   
 • Burada nasıl başarılı olabiliriz? Nasıl fark yaratmalıyız ki para kazanalım?
   
 • Ar-Ge ve inovasyon arasındaki fark nedir?
   
 • Start-up nedir?
   
 • Yola ilk nasıl çıkacağız?
   
 • Katılım ücretsizdir.
   
 • Otopark Mevcuttur.
 
Etkinliğe Kayıt Ol!
TÜM ETKİNLİKLERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ
2017 Yılını;

27 etkinlikte bir araya geldiğimiz 715 kişi ile birlikte üreterek, 43 farklı eğitim ile 1344 kişinin hayatına dokunarak , binamızı görmeyen 500 ün üzerinde öğrenciye binamızı gezdirip, yaptıklarımız hakkında bilgi vererek ve dahası  "ilk"leri yapmaya devam ederek, dolu dolu geçirdik.

Bu süreçte bizlerle birlikte olduğunuz ve takipte kaldığınız için hepinize teşekkür ederiz.
Birlikte çok daha iyilerini yapacağımız bir yıl dileği ile...
En içten saygı ve sevgilerimizle,
 
TÜM VİDEOLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Facebook
Twitter