BAŞAKŞEHİR LIVING LAB E-BÜLTEN

2015 Yılından bu yana Başakşehir Belediyesi, Başakşehir Living Lab olarak gerçekleştirdiğimiz Girişimcilerin projelerini sundukları Girişimci Günlerimizin 10.cusu 18 Haziran tarihinde gerçekleştirilecektir. Bu günümüzün açılışı Başakşehir Belediye başkanı tarafından yapılacak ve finale kalan 20 projenin sunumu ile devam ederek ödüle layık görülen projelerin açıklanmasıyla tamamlanacaktır. Projeleriyle müracaat eden 44 Girişimciye başarılar diler, inovasyon dünyasına katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
Başakşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen "EVDE KAL EĞİTİMLE KAL" Projesi kapsamında, eğitimlere online sistem üzerinden devam ediliyor. Bu süreçte Livinglab, katılımcılar için teknolojik eğitimlerinin yanında çeşitli eğitimlere de yer verdi. Online süreçte her çeşitte ki eğitime başvurular ve katılımlar yoğundu.
Evrino Yazılım Teknolojileri Türkiye genelinde tüm sektörlere, kurum, ve kuruluşlara hitap edebilecek web yazılımlar geliştirmeyi ve sektörel firmaların ihtiyaç duydukları web yazılımlarını aynı çatı altında sağlayabilmeyi hedefleyen bir firmadır. Durmadan gelişmeye devam eden dijital dünyada tüm Türkiye çapındaki İşletmelerin ve şahısların iş yükünü azaltıp içerik haznelerini kolay ve hızlı şekilde sanal dünyada paylaşabilmelerini sağlamayı ön planda tutan Evrino, her sektöre göre farklı özellik sağlayan web yazılımları ile hem sektöre hitap edip aynı zamanda E-ticaret altyapı platformu olarak hizmet vermektedir.
Türkçe İçerik: Başakşehir Living Lab girişimcilerinden Takyon Ai ekibi olan Berke ve Mustafa 21-22 Mart da online düzenlenen Coronathon Türkiye Yarışmasında 3 gün içerisinde geliştirdikleri CoronApp uygulamasıyla ödül alan 12 uygulama içerisine girdi! CoronApp COVID-19'u takip edilebilir hale getiren bir etkileşim takip uygulamasıdır. Günlük hayatımız devam ederken 2 metre yakınlıkta etkileşimde bulunduğunuz vatandaşlarla bir mobil uygulama sayesinde eşleşme sağlar. Eğer daha önce karşılaştığınız anonim bir kişide COVID-19 vakası görülürse, size bu konuda anonim bir bilgi mesajı gönderiliyor. CoronApp ile salgının takibi mümkün oluyor ve ülkelerin sağlık sistemini tıkanmadan vakalara müdahale imkanı sağlamaktadır. CoronApp ile başta Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı olmak üzere Facebook, Gedik Yatırım, 212 VC gibi kurumların desteğiyle düzenlenen Coronathon Türkiye yarışmasında 1500 fikir arasından ilk 12 projeye seçildi!
COVID-19 döneminde, yayılımı engellemek için alınan en kritik önlemin sosyal mesafeyi korumak olduğunuz artık hepimiz biliyoruz; fakat "yeni normal" ile işlerimizin başına döndüğümüz bugünlerde kendimizi ve çalışanlarımızı nasıl koruyacağımızı biliyor muyuz? SKADI tam da bu sebeple yeni normal için tasarlanmıştır ve anlık titreşim ve ses bildirimleri, geçmişe yönelik filyasyon çalışmalarıyla etkileşim datasını tespit ederek sizi sürekli güvende tutar.
Hemen Başakşehir Living Lab'e Başvur!
AKILLI ROBOTLAR VE YAPAY ZEKA BİLİM TEKNOLOJİ (TGT Belgesel)

E-Ticarete başlarken hiç hata yapmadan ve çok para harcamadan, temel ögeleri ele alıyoruz. E-Ticaretin tüm ögelerine yer vererek e-ticaret kültüründen başlayarak müşteri satış yolculuğuna uzanan süreci ele alıyoruz. Tüm sektör dinamikleri ile sistemlerde kullanılan yazılımların eğitimlerine yer vereceğiz.

Etkinlik Tarihleri: 11-13-15-18-20 Haziran 2020

Etkinlik Saatleri: 20:00 – 22:00

Etkinlik Yeri :  Zoom üzerinden online Yapılacaktır. ( masaüstü uygulaması, play store ve app store mağazalarından uygulamayı indirebilirsiniz.)


Kayıt olmak için

Girişimci kadınların veya girişimci adayların sosyal medya platformlarında daha etkili nasıl ürün ve hizmetlerini öne çıkaracaklarını ve sosyal medya reklamlarıyla nasıl daha çok müşteriye ulaşacaklarını anlatmayı hedeflemekteyiz.

 

Etkinlik Tarihi: 16 Haziran 2020 Salı

Etkinlik Saati:   14.00 -15.00

Etkinlik Yeri:  Zoom üzerinden online Yapılacaktır. ( masaüstü uygulaması, play store ve app store mağazalarından uygulamayı indirebilirsiniz.


Kayıt olmak için

>>> TÜM EĞİTİMLERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ <<<
Facebook
Twitter